TABLOTALA Union
لیست اتحادیه ها درخواست عضویت امکانات عضویت   تابلو طلا چهارشنبه - ۰۳ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۱:۲۷
مدیریت قیمت ها
اتحادیه ها می توانند با استفاده از این بخش از امکانات سیستم، قیمت های لحظه ای طلا، سکه و ارز را در اختیار بازدیدکنندگان سایت خود قرار دهند. قیمت های ثبت شده به همراه آخرین تاریخ به روز رسانی هر قیمت در صفحه اختصاصی اتحادیه نمایش داده خواهند شد.

همچنین در صورت تمایل اتحادیه ها می توانند قیمت های مربوط به اونس، نفت، فلزات گرانبها و همچنین برابری ارزها را در اختیار بازدیدکنندگان سایت خود قرار دهند. این قیمت ها به صورت لحظه ای توسط سیستم به روز رسانی شده و اتحادیه ها نیازی به ثبت و تغییر این قیمت ها ندارند.


معرفی اتحادیه
با استفاده از این بخش اتحادیه ها می توانند اطلاعاتی مانند تاریخچه اتحادیه و سایر موارد را در اختیار بازدیدکنندگان سایت خود قرار دهند. همچنین در این بخش امکان معرفی اعضای اتحادیه به همراه تصویر پرسنلی، سمت و مشخصات تماس هر عضو در نظر گرفته شده است.


اخبار و اطلاعیه ها
اتحادیه ها می توانند اخبار و اطلاعیه های مرتبط را در اختیار فروشگاه های عضو و همچنین بازدیدکنندگان سایت خود قرار دهند. جهت اطلاع رسانی بهتر، این اطلاعات در صورت نیاز می توانند در هنگام ثبت به آدرس پست الکترونیک فروشگاه های عضو اتحادیه ارسال شوند.


معرفی اعضای اتحادیه
با استفاده از این بخش، اتحادیه ها می توانند لیست فروشگاه های عضو اتحادیه را در اختیار بازدیدکنندگان سایت خود قرار دهند. برای معرفی هر فروشگاه بخش های اطلاعاتی مختلفی از جمله نام فروشگاه، نام و نام خانوادگی مدیریت، آدرس و تلفن، آدرس پست الکترونیک و همچنین آدرس سایت اینترنتی فروشگاه در نظر گرفته شده است.


تماس با اتحادیه
با استفاده از این بخش بازدیدکنندگان سایت اتحادیه می توانند در صورت لزوم یک پیام را به آدرس پست الکترونیک اتحادیه و یا هر کدام از اعضای اتحادیه که در سیستم امکان دریافت پیام برای آنها مشخص شده است ارسال نمایند.

 
امکانات عضویت
Google+